OF-MCL-40-AN
OF-MCL-40-AN Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 40 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details OF-MCL-40-AN Ruland Manufacturing
Description: 40 MM ANO ALUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width.