OF-MCL-40-SS
OF-MCL-40-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width
auf Bestellung 27 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details OF-MCL-40-SS Ruland Manufacturing
Description: 40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width.