OPB70AWZ
OPB70AWZ Optek / TT Electronics
OPB703-70_70A-70F-B-704.pdf
Hersteller: Optek / TT Electronics
Optical Switches, Reflective, Phototransistor Output Reflective Sensor
auf Bestellung 946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPB70AWZ Optek / TT Electronics
Description: SENSOR REFL 890NM NPN 24" WIRE, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Pre-Wired, Output Type: Darlington, Sensing Distance: 0.150" (3.81mm), Sensing Method: Reflective, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Collector (Ic) (Max): 25 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 15 V, Current - DC Forward (If) (Max): 40 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPB70AWZ OPB70AWZ Hersteller : TT Electronics/Optek Technology OPB703-70_70A-70F-B-704.pdf Description: SENSOR REFL 890NM NPN 24" WIRE
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Pre-Wired
Output Type: Darlington
Sensing Distance: 0.150" (3.81mm)
Sensing Method: Reflective
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Collector (Ic) (Max): 25 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 15 V
Current - DC Forward (If) (Max): 40 mA