OPB720A-30VZ
OPB720A-30VZ TT Electronics/Optek Technology
OPB720A-OPB720B.pdf
Hersteller: TT Electronics/Optek Technology
Description: SENSOR REFLECTIVE 762MM NPN OPEN
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensing Distance: 0.040" ~ 30.000" (1mm ~ 762mm)
Sensing Method: Reflective
Output Configuration: NPN - Open Collector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Sensing Object: Kodak® Paper, White Paper
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPB720A-30VZ TT Electronics/Optek Technology
Description: SENSOR REFLECTIVE 762MM NPN OPEN, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Sensing Distance: 0.040" ~ 30.000" (1mm ~ 762mm), Sensing Method: Reflective, Output Configuration: NPN - Open Collector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Sensing Object: Kodak® Paper, White Paper, Part Status: Obsolete.