OPI1280-032
OPI1280-032 Optek / TT Electronics
TT_Electronics_OPI1280_Series_Datasheet.pdf
Hersteller: Optek / TT Electronics
Transistor Output Optocouplers Fiber Optic Isolator 32mm iso dist Side Looker, Transistor
auf Bestellung 792 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPI1280-032 Optek / TT Electronics
Description: OPTOISOLATOR 1CH TRANS, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Output Type: Transistor, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.3V (Max), Input Type: DC, Voltage - Output (Max): 33V, Number of Channels: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.3V (Max)
Input Type: DC
Voltage - Output (Max): 33V