OPT8241NBN
OPT8241NBN Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopt8241
Hersteller: Texas Instruments
Distance Sensor ICs & Embedded Modules QVGA-Resolution 3D T ime-of-Flight (ToF)
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPT8241NBN Texas Instruments
Description: IC TOF SENSOR 78COG, Packaging: Tray, Package / Case: 78-BGA Module, Type: 3D Time of Flight, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.3V, Active Pixel Array: 320H x 240V, Supplier Device Package: 78-COG (8.75x15.71), Part Status: Active, Frames per Second: 150.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPT8241NBN OPT8241NBN Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopt8241 Description: IC TOF SENSOR 78COG
Packaging: Tray
Package / Case: 78-BGA Module
Type: 3D Time of Flight
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.3V
Active Pixel Array: 320H x 240V