Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4014A-D3-2-20.000-3.3
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
OX4014A-D3-2-20.000-3.3 Raltron Electronics
OX4014A-D3-2-20.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4014A-D3-2-20.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz.