Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4114A-D3-1-12.800-3.3
OX4114A-D3-1-12.800-3.3
OX4114A-D3-1-12.800-3.3 Raltron Electronics
OX4114A-D3-1-12.800-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 12.8MHZ 3.3V SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm)
Type: OCXO
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Frequency: 12.8 MHz
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4114A-D3-1-12.800-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 12.8MHZ 3.3V SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Frequency: 12.8 MHz.