Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3
OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3
OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3 Raltron Electronics
OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.606" L x 0.417" W (15.40mm x 10.60mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 300mA
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Frequency: 38.88 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.606" L x 0.417" W (15.40mm x 10.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 300mA, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Frequency: 38.88 MHz, Base Resonator: Crystal.