Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4120A-D3-5-10.000-3.3
OX4120A-D3-5-10.000-3.3
OX4120A-D3-5-10.000-3.3 Raltron Electronics
OX4120A-D3-5-10.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V TH
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: CMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4120A-D3-5-10.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V TH, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.