Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3 Raltron Electronics
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC 20.0000MHZ 3.3V SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.803" L x 0.500" W (20.40mm x 12.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC 20.0000MHZ 3.3V SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.803" L x 0.500" W (20.40mm x 12.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.