Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7 Raltron Electronics
OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 38.88 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 7-SMD, No Lead, Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Frequency: 38.88 MHz, Base Resonator: Crystal.