Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7
OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7
OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7 Raltron Electronics
OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10.000MHZ 3.3V SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10.000MHZ 3.3V SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 7-SMD, No Lead, Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.