Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4170A-D3-2-10.000-3.3
OX4170A-D3-2-10.000-3.3
OX4170A-D3-2-10.000-3.3 Raltron Electronics
OX4170A-D3-2-10.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.374" L x 0.287" W (9.50mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 150mA
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4170A-D3-2-10.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.374" L x 0.287" W (9.50mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 150mA, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.