Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4170A-D3-2-20.000-3.3
OX4170A-D3-2-20.000-3.3
OX4170A-D3-2-20.000-3.3 Raltron Electronics
OX4170A-D3-2-20.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Packaging: Bag
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.374" L x 0.287" W (9.50mm x 7.30mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 150mA
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4170A-D3-2-20.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD, Packaging: Bag, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.374" L x 0.287" W (9.50mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 150mA, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.