Produkte > EATON TRIPP LITE > P002-18N-2R
P002-18N-2R
P002-18N-2R Eaton Tripp Lite
p00218n2r.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER CORD Y SPLITTER, C14 TO 2X
Packaging: Box
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 13A
Length: 1.50' (457.2mm)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: NEMA 5-15R (2)
Part Status: Active
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P002-18N-2R Eaton Tripp Lite
Description: POWER CORD Y SPLITTER, C14 TO 2X, Packaging: Box, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 13A, Length: 1.50' (457.2mm), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: NEMA 5-15R (2), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P002-18N-2R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P002-18N-2R P002-18N-2R Hersteller : Tripp Lite p00218n2r.pdf AC Power Leads 18" PWRCRDSPLT C14/2X5-15R 13A