Produkte > EATON TRIPP LITE > P004-003-13A
P004-003-13A
P004-003-13A Eaton Tripp Lite
p00400313a.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 3'
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 13A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
auf Bestellung 899 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P004-003-13A Eaton Tripp Lite
Description: CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 3', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 13A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P004-003-13A P004-003-13A Hersteller : Tripp Lite p00400313a.pdf AC Power Leads 18AWG SJT 100-250V 13A PWR EXT 3'