Produkte > TRIPP LITE > P004-18N-4XC13
P004-18N-4XC13
P004-18N-4XC13 Tripp Lite
p00418n4xc13.pdf
Hersteller: Tripp Lite
AC Power Leads 18IN C14 TO 4XC13 10A
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P004-18N-4XC13 Tripp Lite
Description: CORD 18AWG IEC320C14 - C13 1.5', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 10A, Length: 1.50' (457.2mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13 (4), Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 10A
Length: 1.50' (457.2mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C