Produkte > EATON TRIPP LITE > P005-002-14LA
P005-002-14LA
P005-002-14LA Eaton Tripp Lite
p00500214la.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: CORD 14AWG IEC 320-C14 - C13 2'
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 15A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14, Left Angle
2nd Connector: IEC 320-C13
Approval Agency Marking: UL
Approved Countries: United States
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P005-002-14LA Eaton Tripp Lite
Description: CORD 14AWG IEC 320-C14 - C13 2', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 15A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, Left Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: UL, Approved Countries: United States.
Weitere Produktangebote P005-002-14LA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P005-002-14LA P005-002-14LA Hersteller : Tripp Lite P00500214LA AC Power Leads 14AWG X 3C 100-250V 15A LEFT ANGLE 2'