Produkte > EATON TRIPP LITE > P006-18N-2
P006-18N-2
P006-18N-2 Eaton Tripp Lite
p00618n2.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 1.50'
Packaging: Bulk
Features: Y-Adapter
Color: Black
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 10A
Length: 1.50' (457.2mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA 5-15P
2nd Connector: IEC 320-C13 (2)
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
auf Bestellung 2094 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P006-18N-2 Eaton Tripp Lite
Description: CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 1.50', Packaging: Bulk, Features: Y-Adapter, Color: Black, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 10A, Length: 1.50' (457.2mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13 (2), Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Weitere Produktangebote P006-18N-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P006-18N-2 P006-18N-2 Hersteller : Tripp Lite p00618n2.pdf AC Power Leads 18" 5-15P TO 2XC13 PWR/SPLTCBL