Produkte > EATON TRIPP LITE > P007-002-15D
P007-002-15D
P007-002-15D Eaton Tripp Lite
p00700215d.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: DESKTOP COMPUTER POWER CORD, RIG
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 15A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA 5-15P, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C13
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
auf Bestellung 631 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P007-002-15D Eaton Tripp Lite
Description: DESKTOP COMPUTER POWER CORD, RIG, Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 15A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.