Produkte > EATON TRIPP LITE > P007-012-15D
P007-012-15D
P007-012-15D Eaton Tripp Lite
p00701215d.pdf
Color: Black
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 15A
Length: 12.00' (3.66m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
auf Bestellung 55 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P007-012-15D Eaton Tripp Lite
Description: DESKTOP COMPUTER POWER CORD, RIG, Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 15A, Length: 12.00' (3.66m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.