Produkte > EATON TRIPP LITE > P036-015-15A
P036-015-15A
P036-015-15A Eaton Tripp Lite
p03601515a.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER EXTENSION CORD, C19 TO C20
Packaging: Box
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C19
2nd Connector: IEC 320-C20
Part Status: Active
auf Bestellung 258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P036-015-15A Eaton Tripp Lite
Description: POWER EXTENSION CORD, C19 TO C20, Packaging: Box, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C19, 2nd Connector: IEC 320-C20, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P036-015-15A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P036-015-15A P036-015-15A Hersteller : Tripp Lite p03601515a.pdf AC Power Leads 15' C19/20 15A HVYDTYPWRCD