Produkte > EATON TRIPP LITE > P046-006-LL-30A
P046-006-LL-30A
P046-006-LL-30A Eaton Tripp Lite
p046006ll30a.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: HEAVY-DUTY POWER EXTENSION CORD
Packaging: Bulk
Features: Locking
Color: Black
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 30A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA L5-30P
2nd Connector: NEMA L5-30R
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
auf Bestellung 129 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P046-006-LL-30A Eaton Tripp Lite
Description: HEAVY-DUTY POWER EXTENSION CORD, Packaging: Bulk, Features: Locking, Color: Black, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 30A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 10 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA L5-30P, 2nd Connector: NEMA L5-30R, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.