P10U103M1-F
P10U103M1-F Cornell Dubilier - CDE
P10-14582.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .01 uF 100V 20%
auf Bestellung 1355 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P10U103M1-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP CER 10000PF 100V Z5U AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote P10U103M1-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P10U103M1-F P10U103M1-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles P10.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V Z5U AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF