P1170.642NLT
P1170.642NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_26.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 6.4UH 5.3A 18 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1170.642NLT Pulse Electronics Corporation