Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > P1232H12BALB2A-28
P1232H12BALB2A-28
P1232H12BALB2A-28 Pelonis Technologies
P1232-28%20Series.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 33.0 CFM (0.93m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Blower
Noise: 54.8dB(A)
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 11.28 W
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1232H12BALB2A-28 Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 33.0 CFM (0.93m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Blower, Noise: 54.8dB(A), Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 11.28 W.