Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > P1232Y12BALB2A-28
P1232Y12BALB2A-28
P1232Y12BALB2A-28 Pelonis Technologies
P1232-28%20Series.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 42.9 CFM (1.22m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Blower
Noise: 61.6dB(A)
Static Pressure: 2.030 in H2O (505.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 20.4 W
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1232Y12BALB2A-28 Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 42.9 CFM (1.22m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Blower, Noise: 61.6dB(A), Static Pressure: 2.030 in H2O (505.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 20.4 W.