Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P2AL28A-AU_R1_000A1
P2AL28A-AU_R1_000A1
P2AL28A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P2AL3.3A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P2AL28A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P2AL28A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P2AL28A-AU_R1_000A1 P2AL28A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit P2AL3.3A-AU_SERIES-1866180.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,28V,UNI