Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P2AL28A_R1_00001
P2AL28A_R1_00001
P2AL28A_R1_00001 Panjit International Inc.
P2AL3.3A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 200W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P2AL28A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P2AL28A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P2AL28A_R1_00001 P2AL28A_R1_00001 Hersteller : Panjit A0ACD86E31BD40589FD6C62924F0F482908873C79EB239644BD64CC410427A39.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,28V,UNI