Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P42BNL820MA3152
P42BNL820MA3152
P42BNL820MA3152 Knowles Dielectric Labs
knowles_07212017_Opti-1316372.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 82pF X5R 0402 DC Broadband Blocks
auf Bestellung 981 Stücke:
Lieferzeit 143-147 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P42BNL820MA3152 Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 82pF, 0.22µF, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P42BNL820MA3152 P42BNL820MA3152 Hersteller : Knowles Dielectric Labs Opti-Cap®.aspx Description: CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.22µF
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V