P4SMA150A-E3/61
P4SMA150A-E3/61 Vishay General Semiconductor
p4sma.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 150V Unidirect
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA150A-E3/61 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA150A-E3/61 P4SMA150A-E3/61 Hersteller : Vishay Semiconductors p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 150V Unidirect
auf Bestellung 3670 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1358 Stücke:
Mindestbestellmenge: 23
P4SMA150A-E3/61 P4SMA150A-E3/61 Hersteller : Vishay p4sma.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 128V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P4SMA150A-E3\61 P4SMA150A-E3\61 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W,150V 5%,UNIDIR,SMA TVS