P4SMA15CAQ
P4SMA15CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 12.8V 400mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA15CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMA15CAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA15CA-Q P4SMA15CA-Q Hersteller : Bourns p4sma-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 12.8V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA15CA-Q P4SMA15CA-Q Hersteller : Bourns Inc. P4SMA-Q.pdf Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA15CA-Q P4SMA15CA-Q Hersteller : Bourns p4sma-q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 15V 400W BIIDIR SMA AECQ