Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMA200AS_R1_00001
P4SMA200AS_R1_00001
P4SMA200AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMA10AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA200AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
P4SMA200AS_R1_00001 P4SMA200AS_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMA10AS_SERIES-1866542.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,171V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA200AS-R1-00001 P4SMA200AS-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMA10AS_SERIES-1866542.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 200V