P4SMA82CA R3G
P4SMA82CA R3G Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMA%20SERIES_S2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA82CA R3G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote P4SMA82CA R3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA82CA R3G P4SMA82CA R3G Hersteller : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0000711423_1-2522527.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 82V 5% Bidirect ional TVS