P4SMA82CA-E3/5A
P4SMA82CA-E3/5A Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p4sma.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113V DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 400W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA82CA-E3/5A Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA82CA-E3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA82CA-E3/5A P4SMA82CA-E3/5A Hersteller : Vishay General Semiconductor p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 82V Bidirect
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA82CA-E3/5A P4SMA82CA-E3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 82V Bidirect
P4SMA82CA-E3\5A P4SMA82CA-E3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,82V 5%,BIDIR,SMA TVS