Produkte > PANJIT > P4SMAJ28CA-AU_R2_000A1
P4SMAJ28CA-AU_R2_000A1
P4SMAJ28CA-AU_R2_000A1 Panjit
4753A2294E30F93CF97710A031A90A9BD606C5636EA5CF4745C1A55A9F53791B.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W Transient Voltage Suppressors 28V BI
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ28CA-AU_R2_000A1 Panjit
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 0.4kW; 31.1÷34.4V; 8.8A; bidirectional; SMA; reel,tape, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.4kW, Max. off-state voltage: 28V, Breakdown voltage: 31.1...34.4V, Max. forward impulse current: 8.8A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMA, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Manufacturer series: P4SMAJ, Application: automotive industry, Kind of package: reel; tape.
Weitere Produktangebote P4SMAJ28CA-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 31.1÷34.4V; 8.8A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 28V
Breakdown voltage: 31.1...34.4V
Max. forward impulse current: 8.8A