Produkte > PANJIT > P4SMAJ33CA-AU_R2_000A1
P4SMAJ33CA-AU_R2_000A1
P4SMAJ33CA-AU_R2_000A1 Panjit
B822100F4538E73198990ED3DBCCAFB1E406740EA8A0A7FFA4BB845E8586F6C5.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W Transient Voltage Suppressors 33V BI
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ33CA-AU_R2_000A1 Panjit
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 0.4kW; 36.7÷40.6V; 7.5A; bidirectional; SMA; reel,tape, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.4kW, Max. off-state voltage: 33V, Breakdown voltage: 36.7...40.6V, Max. forward impulse current: 7.5A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMA, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Manufacturer series: P4SMAJ, Application: automotive industry, Kind of package: reel; tape.
Weitere Produktangebote P4SMAJ33CA-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 36.7÷40.6V; 7.5A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...40.6V
Max. forward impulse current: 7.5A