Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ54CAS_R1_00001
P4SMAJ54CAS_R1_00001
P4SMAJ54CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ54CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 60V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMAJ54CAS_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ54CAS_R1_00001 P4SMAJ54CAS_R1_00001 Hersteller : Panjit D1E55323BAD203EF54CFB523B6AB4D4828E9E77334897EF7BF405C4B41CE3812.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,54V,BI
P4SMAJ54CAS-R1-00001 P4SMAJ54CAS-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ8_5AS_SERIES-1867080.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 54V