P60BA502M
P60BA502M Amphenol Thermometrics
AAS-920-327A-Thermometrics-Mini-042214-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Glass
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±20%
Length - Lead Wire: 0.87" (22.00mm)
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P60BA502M Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Glass, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±20%, Length - Lead Wire: 0.87" (22.00mm).