Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P62BNL820MA02636
P62BNL820MA02636
P62BNL820MA02636 Knowles Dielectric Labs
Opti-CapUltraBroadband%26DC_Blocking_ds_4-17.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 82PF 10V X7R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.1µF
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.067" L x 0.031" W (1.70mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0602 (1505 Metric)
Height - Seated (Max): 0.058" (1.47mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P62BNL820MA02636 Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 82PF 10V X7R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 82pF, 0.1µF, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.067" L x 0.031" W (1.70mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0602 (1505 Metric), Height - Seated (Max): 0.058" (1.47mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P62BNL820MA02636 P62BNL820MA02636 Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_Corporation_OPTI_CAP_BNL_DATASHEET_JULY_20-2944395.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1uF X7R 0603 DC Broadband Blocks