Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > P6KE200A-E3/73
P6KE200A-E3/73
P6KE200A-E3/73 Vishay Semiconductors
p6ke.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 200V Unidirect
auf Bestellung 4222 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE200A-E3/73 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1016 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
P6KE200A-E3-73
P6KE200A-E3/73 P6KE200A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 171V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE200A-E3\73 P6KE200A-E3\73 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,200V,5%,UNIDIR,AXIAL TVS