Produkte > VISHAY > P6KE250CA-E3/54
P6KE250CA-E3/54
P6KE250CA-E3/54 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 214V 600W 2-Pin DO-15 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE250CA-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 214VWM 344VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 214V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 237V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 344V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6KE250CA-E3/54
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE250CA-E3/54 P6KE250CA-E3/54 Hersteller : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 214V 600W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 214V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 237V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 344V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE250CA-E3/54 P6KE250CA-E3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 250V Bidirect
P6KE250CA-E3\54 P6KE250CA-E3\54 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,250V 5%,BIDIR,AXIAL TVS