Produkte > VISHAY > P6KE400A-E3/73
P6KE400A-E3/73
P6KE400A-E3/73 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 342V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE400A-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 380V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6KE400A-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE400A-E3/73 P6KE400A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 342V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 380V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE400A-E3/73 P6KE400A-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 400V Unidirect
P6KE400A-E3/73 P6KE400A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 400V Unidirect
P6KE400A-E3\73 P6KE400A-E3\73 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,400V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS