P6SMB130CA R5G
P6SMB130CA R5G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB130CA R5G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote P6SMB130CA R5G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB130CA R5G P6SMB130CA R5G Hersteller : Taiwan Semiconductor P6SMB SERIES_N1701-1113594.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W, 130V, 5%, Bidirectional, TVS