P6SMB24CAHR5G
P6SMB24CAHR5G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB24CAHR5G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P6SMB24CAHR5G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB24CAHR5G P6SMB24CAHR5G Hersteller : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0001641741_1-2522549.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W, 24V, 5%, Bidirectional, TVS