Produkte > VISHAY > P6SMB68A-E3/52
P6SMB68A-E3/52
P6SMB68A-E3/52 Vishay
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 58.1V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 29250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2370
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB68A-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB68A-E3/52 P6SMB68A-E3/52 Hersteller : Vishay p6smb.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 58.1V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 29250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2370
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 750
P6SMB68A-E3/52 P6SMB68A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 68V Unidirect
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 34
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB68A-E3\52 P6SMB68A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,68V 5%,UNIDIR,SMB TVS