P6SMB7.5AHM4G
P6SMB7.5AHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 55A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB7.5AHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 55A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P6SMB7.5AHM4G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB7.5AHM4G P6SMB7.5AHM4G Hersteller : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0010411657_1-2522782.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 7.5V 5% Unidire ctional TVS