Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ220AS_R1_00001
P6SMBJ220AS_R1_00001
P6SMBJ220AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 242V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ220AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 242V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
P6SMBJ220AS_R1_00001 P6SMBJ220AS_R1_00001 Hersteller : Panjit CE75E38034988C7408257B4BC0513141C820F37D08D2952D3CA919B306290AC1.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,220V,UNI