Produkte > PANJIT > P6SMBJ33CA_R2_00001
P6SMBJ33CA_R2_00001
P6SMBJ33CA_R2_00001 Panjit
3339433641353545353732314336313141353730413936363643393735324234.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W Transient Voltage Suppressors 33V BI
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ33CA_R2_00001 Panjit
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 0.6kW; 36.7÷40.6V; 11.3A; bidirectional; SMB; reel,tape, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.6kW, Max. off-state voltage: 33V, Breakdown voltage: 36.7...40.6V, Max. forward impulse current: 11.3A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMB, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Manufacturer series: P6SMBJ, Features of semiconductor devices: glass passivated, Kind of package: reel; tape.
Weitere Produktangebote P6SMBJ33CA_R2_00001
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 36.7÷40.6V; 11.3A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...40.6V
Max. forward impulse current: 11.3A